Artvin’de 19 Mayıs programına fırtına engeli

Artvin Şehir Stadı’nda saat 9:00’da başlayacak etkinlikler için saatler öncesinden hazırlıklar başladı. Düzenlenen Zorvayvır isimli yarışma için parkurlar itina ile kuruldu. Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından bütün hazırlıklar yapılarak alan yarışmalara hazır hale getirildi. Etkinliklerin başladığı sırada tribünlerin boş olması ve halk katılımının sağlanmaması herkeste hayal kırıklığı oluşturdu. Sonrasında ise düzenlenen Zorvayvır’da gençlerin kıyasıya yarıştığı sırada fırtına çıktı. Çıkan fırtına ise planları altüst etti. Özenle hazırlanan parkur bir anda rüzgarın şiddetiyle savrulmaya başladı. Rüzgarla etrafa savrulan cisimler yarışmacı gençler ve GSH Müdürlüğü yetkileri tarafından güçlükle toplandı.

Rüzgardan etkilenen katılımcılar ise sahayı ve tribünleri boşaltmak zorunda kaldı. Böylelikle yapılması planlanan etkinlikler şiddetli rüzgar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Bir önceki yazımız olan Boğalar Şampiyonlar Ligi için kampa girdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir